KURUMSAL

Nava CNC Hakkında


HAKKIMIZDA

Firmamız 2017 yılında İZMİR merkezli Takım Tezgâhları sektöründe hizmet vermek amacıyla iş hayatına başlamıştır.
İş hayatına başladığı ilk günden itibaren ürün yelpazesini gerekli olan bütün Takım Tezgâhları ile tamamlamıştır. Takım Tezgâhlarındaki yedek parça desteğinin ne kadar önemli olduğunu farkında olan firmamız, mümessili olduğumuz firmalardan gerekli olan yedek parçaları konsinye olarak temin edip stoklarında tutarak müşterilerimizin ani ihtiyaçları bu stoklardan gidermektedir. Ayrıca firmamız İstanbul, Konya, Ankara, İzmir, bursa, Manisa ve Aydın illerinde ihtiyaç duyulduğunda aynı gün içerisinde teknik destek ve servis hizmeti verebilecek organizasyonumuzu tam olarak sağlamıştır.

Nava CNC ayrıca 1994 yılından beri edindiği tecrübeyle yurtdışı makine satışı, teknik destek ve anahtar teslimi projelerle müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamız bu güne kadar alışıla gelmiş dışında KAR odaklı hizmet vermenin aksine müşterilerine KALİTE odaklı hizmet vermeyi kendine prensip edinmiştir.


VİZYONUMUZ

Ülkemiz sanayisinin ve sanayicisinin ihtiyaç duyduğu son teknoloji ürünü CNC ve Üniversal takım tezgâhlarını, bu ürünlerin gereksinimi olan yeterli teknik destek, yedek parça ve nitelikli personelimizle sektöre kazandıran öncü kuruluşlardan biri olmak.


MİSYONUMUZ

Firmamız ve mümessili olduğumuz iş ortaklarımızla, ülkemizin Güzide sanayicilerine ürettikleri ve üretecekleri ürünler için en doğru makine seçimini yapmak birinci önceliğimizdir. Bizi tercih eden müşterilerimiz için yapacağımız çalışmalarla müşterilerimizin rakiplerine göre hem işleme kalitesi hem de işleme adedi olarak öne çıkartıp sanayicilerimize layık olduğu en iyi hizmeti ve en doğru takım tezgâhlarını bünyesine kazandırmak ve bu sayede sektörde devamlı devamlılığımızı sağlamanın yanında Türk sanayisinin dünya üzerinde hak ettiği seviyelere çıkartmaktır. Misyonumuzun temeli müşterilerimizi KAR odaklı değil, kaliteli takım tezgâhlarını kazandırmaktır.